• Wpisów:719
  • Średnio co: 3 dni
  • Ostatni wpis:2 lata temu, 20:44
  • Licznik odwiedzin:39 211 / 2265 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Czy można umrzeć z miłości?
 

 
Nie mam nikogo. Musze się wygadać, a nie mam z kim porozmawiać. Nawet nikt mi pewnie nie uwierzy. Co robić w takiej sytuacji? żyć w pojedynkę czy mogę zakończyć to?
 

 
Jak mogłem kiedyś sądzić, że wygląd i strój są tak piekielnie ważne? Teraz nie ma to dla mnie żadnego sensu. Po co to komu? Jakie ma znaczenie, co założę: popielaty płaszcz z najnowszej kolekcji czy starą, brązowa kurtkę? Czy kobieta ma modną kieckę, czy rozciągnięty dres? Jest szczupła i umięśniona czy ma fałdki tłuszczu? Nieistotne. Ważne, że można na niej polegać, wierzyć jej słowom i być pewnym jej uczuć. Najważniejsze są czułość, ciepło i zaufanie. Trzeba znaleźć osobę, z którą ma się o czym rozmawiać i potrafi milczeć. Taką kobietę, w którą chce się wtulić twarz i do końca życia wdychać Jej zapach - Jej, a nie perfum, jakich używa. To właśnie jest ważne i paradoksalnie, dopiero kiedy mi tego zabrakło, pojąłem, na czym polega prawdziwe uczucie.
 

 
Trzeba się wypłakać, od tego mamy noce, by być słabym i tworzyć, bądź płakać. Dostaliśmy w posiadanie noc, by być ludźmi... Którymi nie jesteśmy za dnia.
 

 
Prawdziwa Miłość... to nie związek idealny, bo taki nie istnieje, ale pełen kłótni i godzenia się, wybaczania, łez i uśmiechów. I mimo że jest ciężko i czasami masz już dość, nie poddajesz się, bo wiesz, że TA osoba jest wszystkim co masz na tym świecie, co Cię tu trzyma
 

 
"Często słyszę od kolegów, czy też czytam: "Kobiety nie wiedzą czego chcą". Panowie... One bardzo dobrze wiedzą czego chcą. Problem w tym, że gdyby naprawdę zaczęły sięgać po to, czego naprawdę potrzebują, mogłoby się okazać, że My niekoniecznie jesteśmy na tej liście." - Uwielbiam to!
 

 
W głębi duszy każdy pragnie mieć kogoś takiego, kto po ciężkim dniu przytuli, będzie całował na dobranoc i będzie dawał to cholerne poczucie bezpieczeństwa.
 

 
W głębi duszy każdy pragnie mieć kogoś takiego, kto po ciężkim dniu przytuli, będzie całował na dobranoc i będzie dawał to cholerne poczucie bezpieczeństwa.
 

 
Jeśli kogoś kochasz za jego urodę, to nie jest miłość, ale pożądanie. Jeśli kochasz kogoś za jego inteligencję, to nie jest miłość, lecz podziw. Jeśli kochasz kogoś dla jego majątku, to nie miłość, ale zainteresowanie. Jeśli kogoś kochasz i nie wiesz dlaczego, to jest Prawdziwa Miłość.
 

 
Jeśli moja nieobecność nie zmienia niczego w Twoim życiu, to moja obecność w nim też nie ma już żadnej wartości...
 

 
Mówią, że kiedy rodzi się człowiek - z nieba spada dusza i rozpada się na dwie części. Jedna część trafia do Kobiety, a druga do mężczyzny. Sens życia polega na odnalezieniu tej drugiej połowy. Połowy swojej własnej duszy.
 

 
Kiedyś ktoś mnie zapytał: Co dla Ciebie w życiu jest najtrudniejsze? Odpowiedziałam, nie wiem. Że chyba nie ma takiej rzeczy. Teraz już umiem odpowiedzieć na to pytanie. Gdy dziś mnie zapytacie co jest dla mnie najtrudniejsze, odpowiem:
Najtrudniej w życiu patrzeć jest w oczy ukochanej osoby i widzieć pustkę. Zupełnie nic. Obojętność, zero tęsknoty. Najtrudniej czuć że się ją kocha całą sobą i wiedzieć że bez niej nie można żyć ale ona bez Ciebie jest szczęśliwa. Najtrudniej kochać bez wzajemności. Tak. Tak bym odpowiedziała.
 

 
Bo w pewnym momencie uświadamiasz sobie, że niektórzy ludzie pozostają w sercu, a nie w życiu.
 

 
Słowa w łóżku to nic. Liczy się przytulenie, uścisk, dzięki któremu czujesz to własnie to.
 

 
When you are important to another person, that person will always find a way to make time for you, no excuses, no lies, no broken promises.
 

 
Wiesz jakie jest najgorsze uczucie jakie mogę sobie wyobrazić? Nie ufać osobie, którą się kocha najbardziej na świecie. - "Miasto kości"
 

 
`I'm not sure this is a world I belong in anymore. I'm not sure that I want to wake up - "If I stay" by Forman
 

 
Czasem chyba za bardzo się boję.
 

 
Potrzebuję teraz tej cholernej rozmowy, ale jak zwykle On ma mnie gdzieś!
 

 
Chciałabym móc mu powiedzieć, co czuję, ale wiem, że on ma mnie dość.